نياز
۱۳۸۱/٧/۱٧
 
مرسی موسی خان که به وبلاگ من سر زديد :-) و ممنون از يادداشت محبت آميزتون. چشم، من هم با کمال ميل حاضرم تمام سعيم رو بکنم و اين عيب رو توی خودم بر طرف کنم و برای نگار مامان غرغرو نباشم. ديروز هم چند دفعه مچ خودم رو گرفتم و فوری غرغرها رو درز گرفتم!! شهريار که فعلا راحته، چون ازش توقعی ندارم و با تمام خرابکاری ها و شيطنت هاش می پذيرمش، ولی مشکلم با نگار وقت هايی پيش مياد که می بينم کم مایه می ذاره و می تونه به نتيجه بهتر برسه. حالا می خوام برخوردم رو عوض کنم. مطمئنم که با برخورد مثبت تر نتيجه بهتر هم می گيرم.
نگار يک کاردستی برای هندسه بايد درست کند. روی يک کاغذ به قطع A4 تعريف خط راست، نيم خط و پاره خط را بايد بنويسد و بعد هر جور كه خواست تزئينش كند. بعد از همفكري هاي سه نفره (خودش و من و عمه سارا) تصميم گرفتيم به جای کاغذ از مقوای رنگی استفاده کنيم، روی نوشته ها را ترافل رنگی (نقل های ریز رنگی) بچسبانيم طوری که انگار با ترافل نوشته شده، شکل خط ها را با مغزی زنجيری طلايی بچسبانيم و اول هرکدام از تعاريف، يک گل کوچولو که از پارچه بريديم. دورتادورش رو هم با نوار چسب فانتزی حاشيه بديم. فعلا رسيديم به ترافل چسبوندن. نگار صبح يک ساعتی مشغولش بود و خوشش هم اومد. من و سارا هم گفتيم وقتی مدرسه است (همچنان بعد از ظهری است) يک کمش را براش درست می کنيم. اين از اون مواردی بود که غرغرم نتيجه داد! چون می خواست مثل سال های قبل کمپلت بگذاردش برای باباش و گفتم اصلا و ابدا، ديگه بزرگ شدی و کارهايی رو که مدرسه می خواد بايد خودت درست کنی و ما فقط کمکت می کنيم. حالا خيلی هم لذت می بره از کار.
نهار لازانيا داشتيم و شهريار وقتی شنيد دستاش رو برد هوا و گفت آخ جووووووون!! اولين بار بود که از اين واکنش ها نشون می داد و خيلی منو خندوند. نهار رو هم که شروع کرديم کم مونده بود با پاش هم بخوره. تمام لب و لوچه و دست و بازوش آثار لازانيا بود. نگار هم که روپوشش رو پوشيد و مقنعه سفيدش رو گذاشت محبتشون برای هم گل کرد و هی همديگه رو بغل می کردند و می بوسيدند و خداحافظی می کردند من هم از يک طرف کيف می کردم از اين منظره و از يک طرف دلشوره مقنعه نگار رو داشتم که الان روغنی و سسی می شه! شکر خدا نشد.
صبح اصلا نشد ترجمه کنم، اينه که الان ديگه برم سراغش. چندتا وبلاگ خوشگل هم پيدا کردم که می رم لينکشون رو می گذارم اين جا. شاد باشيد.
Niaz

[خانه | آرشيو | پست الكترونيك ]