دوستم یک سایت فوق‌العاده معرفی کرد که دیروز جفت بچه‌ها رو عضوش کردم و هردو هم خوششون اومد. این سایت مطالب درسی از آمادگی تا پایان دبیرستان رو طبق سیستم آموزشی کالیفرنیا به صورت فلش‌کارت‌های انگلیسی در آورده و استفاده ازش هم مجانیه. سیستمش تقریباً مثل لایتنره ولی تنظیم دوره تکرار و اصولاً تکرار شدن یا نشدنش با خودته. یک سر بزنین:

www.freeworldu.org

یک ترجمه‌ی جدید گرفتم و کار ویرایشی هم که دستم بود ادامه داره. قراره مادر و پسرخاله‌ی ه.گ. بیان پیشمون که همه‌چی‌ش خوبه الا این که باید خونه رو تمیز کنم!! کاش مثل این یخچال‌های ضدبرفک که الان دیگه این قدر عادی شدن خونه‌ی ضد کثیفی و نامرتبی هم درست می‌کردن و خودش خودش رو تمیز و مرتب می‌کرد.  پاشم برم...

/ 5 نظر / 21 بازدید
سبا

جدا !! اين ايده خونه بدون به هم ريختگی ايده نابی بود !!!

زهرا سادات نوری

سایت کتاب کودک با معرفی کتابخانه دیجیتال کودکان دنیا و معرفی چند کتاب به روز است. حضور و نظر شما باعث خوشحالی ما و بهبودی سایت خواهد شد.

سولماز

سلام! یه سوال بارها دیدم که برای بچه‌ها قول پاداش می‌دی برای انجام کارها مثلاً برای سلام کردن شهریار یا برای نمرات خوب نگار. توی کلاس تشویق و تنبیه که من می‌رم شدیداً با این مسئله مخالفه و مخصوصاً با قول پاداش برای ایجاد انگیزه! می‌خواستم بدونم تو از جای دقیقی این سیستم رو پیاده می‌کنی؟ چون سوالم خیلی جدی بود تلفنی و حضوری نپرسیدم . شاید بعداً راجع بهش حرف زدیم؟

آزی

salam , man avalin bare bloge shomaro khondam va vasam kheili jalebe bekhosos ke az tarafdarane yadgiriye englisi hastam. in addressi ke dadin ro raftam vali hich flashcardi baz nemishe. momkene raveshe estefadasho bem begid va mano rahnamayee konid. mamnon misham age haminja tozih bedin, ya vasam mail konid.

شکوفه

سلاام-خيلی دلم واسه ات تنگ شده بود.می فهمم چی می گي من هم هر بار به جهرم ميرم ومامان وبا بام وعمه ها را مب بينم که هر بار ناتوانتر از بار قبل شده اند دلم می گيره. ولی انگار يه مدت که نمی بينمشون دوباره ترجيه می دم با همون تصورات قبلی با هاشون زندگی کنم .باز خوبه تو بهشون نزديک شدی ومی تونی حسابی مراقبت کنی ازشون.